wtorek, 6 maja 2014

Coraz więcej włóczek :)

Ci którzy zaglądają tutaj regularnie wiedzą, że w galeryjce nałogowe przebywanie w towarzystwie włóczek, oznacza również ich sprowadzanie, gromadzenie i sprzedawanie :) Szczególnie włóczek DROPS'a. A teraz tzn. w maju, jak pewnie już większość wie, a kto nie wie, to właśnie się dowie, większość z nich można kupić 35% taniej.
Każda dostawa to niecierpliwe wyczekiwanie :) Do galeryjki z każdym naszym zamówieniem dołączają kolejne rodzaje motków, żeby docelowo osiągnąć stan absolutnej euforii, gdy będą wszystkie włóczki (na razie wystarczy, że tylko Drops:)), we wszystkich kolorach. Podejrzewam, że stan ten przypłacimy przeniesieniem się z mieszkaniem pod gołe niebo, w najlepszym przypadku do piwnicy, bo coraz bardziej pękamy w szwach, a galeryjka póki co, osobnego lokalu nie posiada :) Oczywiście, jak to już staje się regułą, nie wszystkie paczki docierają w jednym czasie - na dwie spóźnione dalej czekamy... z utęsknieniem:) Kto zaglądał do sklepiku wie, co się pojawia. Czasem tak intensywnie pracujemy, że strona przybiera zaskakujące kolory;) Przepraszam za niedogodności, ale to wszystko dla Was:) Myślę, że za jakieś dwa dni przestanie Wam wszystko się zmieniać w oczach i osiągniemy stan, chwilowej przynajmniej, stabilności:)

Pojawiły się już: Baby Merino - 100% wełna, mięciutka i milutka...


 i... Cotton Merino - delikatna mieszanka wełny z bawełną 


i oczywiście przepiękna Alpaca :)


I kilka innych :) Prawie wszystkie w niezwykle atrakcyjnych cenach :) Zaglądajcie, kupujcie - może np. dla Mamy na prezent z okazji zbliżającego się święta? :) Kto dzierga wie, jaka to przyjemność :)

Pozdrawiam kolorowo :)

8 komentarzy:

 1. Piekne, piekne, piekne!!!rozumiem Twoj nalog:-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Same dobre informacje:). Ale Ci zazdroszczę tylu włóczek!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, nie wiem... to trochę jak mieszkać w sklepie z ciastkami, których nie wolno ruszać :)

   Usuń
  2. Ja tam bym chciała chociaż chwilę pomieszkać wśród tych włóczek :-)))

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. Kolorowo... zdecydowanie tak:) Pozdrawiam również :)

   Usuń
 4. Ech...och...ach...kusisz... :)))

  OdpowiedzUsuń

.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...